TaG kontakt

Evenemangsorganisationens kontaktuppgifter samt kontaktformulär

Våra kontaktuppgifter

Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki, promotor / media / företag

tommi@vaasafestival.fi

Tommi Mäki, promotor / media / företag

tommi@vaasafestival.fi

+358 50 4344 888

Ari Myllyniemi, programchef

ari@vaasafestival.fi

+358 40 753 1324

Jenna Fyhr, evenemangsproducent

jenna@vaasafestival.fi

+358 40 573 6615

Jesse Salomäki, konstruktion / producent

jesse.salomaki@gmail.com

Veronica Huhtanen, marknadsföringsplanerare

veronica@vaasafestival.fi

Våra samarbetsparter

Jani Ylimäki (NYQS Oy), säkerhet

jani.ylimaki@nyqs.fi

Minna Hyyrynmäki, restaurangchef

minna.hyyrynmaki@gmail.com

Strampen VIP-restaurang / VIP-buffet

strampen@strampen.com

Wine & Food Tasting Village

Janne Mäki / Vinum Wasa

janne@vinumwasa.fi

Skicka en kontaktförfrågan eller ge oss feedback

10 + 11 =

Håll dig uppdaterad

Följ Vaasa Festival på Facebook

Pin It on Pinterest

Share This