fbpx

TaG kontakt

Evenemangsorganisationens kontaktuppgifter samt kontaktformulär
 

Våra kontaktuppgifter

Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki, promotor

tommi@vaasafestival.fi

Ari Myllyniemi, programchef

ari@vaasafestival.fi

Jenna Fyhr, evenemangsproducent

jenna@vaasafestival.fi

Valtteri Taipalus, försäljningsansvarig

valtteri@vaasafestival.fi

Våra samarbetsparter

Strampen VIP-restaurang / VIP-buffet

strampen@strampen.com

Sisäsataman Terassi – Inre Hamnen Terrass

mathias.niemi@vaasansport.fi

Food & Wine Tasting Village: Janne Mäki

janne@vinumwasa.fi

Säkerhet: X-SEC Group Oy

tapahtumat@xsec.fi
www.xsec.fi

Pin It on Pinterest

Share This