fbpx

Ota yhteyttä

 

Organisaatiomme

Vaasa Festivalin toteuttava tapahtumaorgnisaatio on Nordic Live Productions Oy, joka on valtakunnallisesti toimiva vaasalainen tapahtuma-alan ammattilaisorganisaatio. Yhtiö on tuottanut viidennen kerran järjestettävän Vaasa Festivalin lisäksi muun muassa Solar Sound Festivalin Seinäjoelle, Aura Fest kaupunkifestivaalin Turussa, Polar Sound Festivalin Vaasassa sekä satoja muita klubitapahtumia, konsertteja ja yksityistilaisuuksia – pienistä tapahtumista aina stadionluokan megatoteutuksiin asti.

Tommi Mäki promoottori
tommi@vaasafestival.fi

Ari Myllyniemi ohjelmapäällikkö
ari@vaasafestival.fi

Jenna Fyhr tapahtumatuottaja
jenna@vaasafestival.fi

Valtteri Taipalus yritysmyynti & myyntipaikat
valtteri@vaasafestival.fi

0400 865 046

Veronica Huhtanen markkinointi
veronica@vaasafestival.fi

Yhteistyökumppanimme

Ravintolapäällikkö, anniskelu
Sisäsataman Terassi – Inre Hamnen Terrass:
Mathias Niemi
mathias@sisasatamanterassi.fi

Strampen VIP-ravintola & VIP-ruokailu
strampen@strampen.com

Food & Wine Tasting Village:
Valtteri Taipalus
valtteri@vaasafestival.fi

Turvallisuus ja järjestyksenvalvonta:
X-SEC Group Oy
tapahtumat@xsec.fi
www.xsec.fi

Pin It on Pinterest

Share This