fbpx

Ota yhteyttä

 

Yhteystietomme

Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki, promoottori
tommi@vaasafestival.fi

Ari Myllyniemi, ohjelmapäällikkö
ari@vaasafestival.fi

Jenna Fyhr, tapahtumatuottaja
jenna@vaasafestival.fi

Veronica Huhtanen, markkinointi
veronica@vaasafestival.fi

Valtteri Taipalus, yritysmyynti & myyntipaikat
valtteri@vaasafestival.fi

Yhteistyökumppanit


Ravintolapäällikkö, anniskelu

Strampen VIP-ravintola & VIP-ruokailu
strampen@strampen.com

Sisäsataman Terassi – Inre Hamnen Terrass
mathias@sisasatamanterassi.fi

Food & Wine Tasting Village: Valtteri Taipalus
valtteri@vaasafestival.fi

Turvallisuus ja järjestyksenvalvonta: X-SEC Group Oy
tapahtumat@xsec.fi
www.xsec.fi

 

Organisaatiomme

Vaasa Festivalin toteuttava tapahtumaorgnisaatio on Nordic Live Productions Oy, joka on valtakunnallisesti toimiva vaasalainen tapahtuma-alan ammattilaisorganisaatio. Yhtiö on tuottanut viidennen kerran järjestettävän Vaasa Festivalin lisäksi muun muassa Solar Sound Festivalin Seinäjoelle, Aura Fest kaupunkifestivaalin Turussa, Polar Sound Festivalin Vaasassa sekä satoja muita klubitapahtumia, konsertteja ja yksityistilaisuuksia – pienistä tapahtumista aina stadionluokan megatoteutuksiin asti.

Pin It on Pinterest

Share This