Ota yhteyttä

Tapahtumaorganisaation yhteystiedot sekä yhteydenottolomake

Yhteystietomme

Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki, promoottori / media / yritykset

tommi@vaasafestival.fi

+358 50 4344 888

Ari Myllyniemi, ohjelmapäällikkö

ari@vaasafestival.fi

+358 40 753 1324

Jenna Fyhr, tapahtumatuottaja

jenna@vaasafestival.fi

+358 40 573 6615

Jesse Salomäki, rakentaminen / tuottaja

jesse.salomaki@gmail.com

Veronica Huhtanen, markkintointisuunnittelija

veronica@vaasafestival.fi

Yhteistyökumppanit

Jani Ylimäki (NYQS Oy), turvallisuus

jani.ylimaki@nyqs.fi

Minna Hyyrynmäki, ravintolapäällikkö

minna.hyyrynmaki@gmail.com

Strampen VIP-ravintola / VIP-ruokailu

strampen@strampen.com

Wine & Food Tasting Village

Janne Mäki / Vinum Wasa

janne@vinumwasa.fi

Jätä yhteydenottopyyntö tai anna palautetta

7 + 5 =

Pysy ajan tasalla

Seuraa Vaasa Festivalia Facebookissa

Pin It on Pinterest

Share This